Перша екскурсія весняно – літнього сезону 2024 р. : “Паломництво до “Українського Єрусалиму”

Чудовим та погожим недільним днем 19 травня 2024 р., студентською ТА “Подільські Мандри” ХНУ була проведена 1 екскурсія весняно – літнього сезону 2024р. : “Паломництво до “Українського Єрусалиму”для студентів, викладачів та працівників Хмельницького національного, а також Херсонського національного технічного університетів.

Паломництво це шлях роздумів, нагода заглянути у глибину своєї душі. Це той момент, у якому можна зустрітися із собою справжнім, адже паломництво це не однобока дія прочанина, який прагне чогось випросити чи шось здійснити.

Провідником – екскурсоводом по Марійському духовному Центру був от. Дмитро, зокрема ми відвідали: Хатинку Матері Божої, Український “Назарет”, пройшлись Хресною дорогою, “Український Єрусалим”, озеро Св. Анни. Дуже цінними були Духовні розмови про Місію та Роль кожного із Нас !

Відбулося повне перезавантаження, усі їхали додому Радісні та Щасливі.

Далі буде.