Підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 242 «Туризм і рекреація»

05 червня на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету в онлайн форматі відбулося підсумкове засідання Журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм і рекреація». Нагадаємо, зазначений конкурс відбувся згідно листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 21/08-281 від 12.02.2024 р. Метою проведення Конкурсу було стимулювання наукової діяльності студентів, розвиток їх творчих здібностей, заохочення інтересу молоді до вивчення культурних особливостей і популяризації туристичних локацій України, а також національно-патріотичне виховання засобами туризму і з метою втілення у життя проектів, направлених на відбудову туристичної галузі України після перемоги.

На конкурс надійшло 44 наукових роботи від 48 учасників з 24 закладів вищої освіти. Зауважимо, Конкурс відбувався у два етапи, а саме, під час І етапу наукові роботи підлягали зовнішньому рецензуванню (кожну наукову роботу оцінювали три незалежних рецензенти). На підставі отриманих рецензій було відібрано наукові роботи для участі у ІІ етапі для проведення їх відкритої презентації перед членами Журі. Відмітимо, згідно пропозицій Організаційного комітету конкурсу, членами журі було призначено як незалежних експертів (науковців, фахівців-практиків), так і представників закладів вищої освіти, наукових керівників дослідницьких робіт, які пройшли до ІІ етапу Конкурсу.

Зі словами привітання до членів журі, учасників та їх керівників звернулись декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету, д.е.н., проф. Євгеній РУДНІЧЕНКО, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної-справи Хмельницького національного університету, д.е.н., проф. Ігор ЖУРБА. Вони наголосили на важливості використання досягнень науки для відновлення економіки України через розвиток туризму, заохочення бізнесу до використання та впровадження у виробництво наукових досягнень, а також про вектори розвитку індустрії гостинності у післявоєнний період.

Організаційний комітет конкурсу висловлює щиру подяку за плідну й ефективну роботу поважному журі та рецензентам конкурсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація», а саме:

Олена Сущенко – д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму Харківського національного економічного університет ім. С. Кузнеця;

Мирослава Босовська – д.е.н., проф. кафедри готельно-ресторанного бізнесу Державного торговельно-економічного університету;

Ганна Горіна – д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму та країнознавства, професор кафедри туризму та країнознавства, Донецький національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського;

Олександра Ольшанська – д.е.н., проф., професор кафедри регіоналістики і туризму Київський національний економічний університет;

Ганна Машіка– д. геогр. н., проф., завідувачка кафедри туризму, заступник декана з методичної роботи, Ужгородський національний університет;

Клавдія Кілінська – д. геогр. н., проф., професор кафедри географії та менеджменту туризму Чернівецького національного університету ім. Федьковича;

Олександр Коваленко – канд. пед. н., доцент, завідувач кафедри туризму, Сумський національний аграрний університет;

Анатолій Парфіненко – к. істор. н., доцент, завідувач кафедри туристичного бізнесу та країнознавства, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;

Галина Щука – д. пед. н., професор, професор кафедри туризму, готельної і ресторанної справи, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II, м. Берегово;

Людмила Безугла – д.е.н., професор, завідувачка кафедри туризму та економіки підприємства, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;

Наталя Добрянська – д.е.н., професор, зав кафедри туристичного бізнесу та рекреації Одеський національний технологічний університет;

Вікторія Редько – к. екон. наук, доцент, доцентка кафедри туристичного бізнесу та гостинності, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара;

Пацюк Вікторія – к. геогр. н, доцент доцент кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, Криворізький державний педагогічний університет;

Василь Зігунов – к. пед. н., доцент, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка;

Таїсія Чернишова – канд. біол. н, доцент, доцент кафедри економіки підприємництва та туризму, Поліський національний університет;

Катерина Горюнова – доктор філософії з менеджменту, доцент кафедри маркетингу та туризму Маріупольського державного університету, проєктний менеджер альянсу європейських університетів Transform4Europe в Університеті Вітовта Великого м. Каунас,Литва

За результатами заочного оцінювання наукових робіт та їх презентацій, було визначено 11 переможців.

Щиро дякуємо усім за підтримку, сприяння, поради та а учасникам Конкурсу бажаємо подальших наукових й особистих перемог на усіх життєвих паралелях та діагоналях.

З повагою, Організаційний комітет Конкурсу.