АНІМАЦІЙНЕ ДІЙСТВО ВІД СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

11 травня 2023 року в межах дисципліни «Організація анімаційних послуг» для викладачів кафедри було представлено анімаційне дійство на тему: «Чарівність Віденського балу». Дійство було організовано за ініціативи викладача Наталії ПРИЛЕПИ спільно зі студентами першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».
На захід були запрошені декан ФУАТ Євгеній РУДНІЧЕНКО, заступник декана з виховної роботи Людмила КРИМЧАК, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор ЖУРБА, гарант ОПП 241 «Готельно-ресторанна справа» Тетяна ТОМАЛЯ та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.
На анімаційному дійстві студенти представили цікаву презентацію про історію віденського вальсу, творчі конкурси, а також пригостили усіх бажаючих віденською кавою і смаколиками власного виробництва.
Дякуємо студентам, було надзвичайно приємно брати участь у такому дійстві.