Другий екскурсійний тур «Поліські княжі міста»

18 травня відбувся другий екскурсійний маршрут 7-го весняно-літнього сезону «Поліські княжі міста», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, студентами спеціальностей «Туризм» та «Країнознавство» Хмельницького національного університету.

Нитка екскурсійного маршруту: Хмельницький – Збараж – Вишнівець – Кременець – Хмельницький.

Опис маршруту: Подорож палацово-фортифікаційним комплексом м. Збаража, який у 16-17 століттях у певні роки був столицею Речі Посполитої. Відвідування архітектурно-ландшафтного комплексу, який був родинним маєтком князів Вишнівецьких, у смт. Вишнівець. Огляд унікального витвору природи – ерозійних Кременецьких гір, які існують на теренах Східної Європи лише в районі м. Кременця. Екскурсія музеєм-садибою Юліуша Словацького – польського поета та українського патріота. А яка чудова панорама м. Кременця та його околиць із замкової гори Бона!

Учасники екскурсії: Мар’ян Яскула, професор Яґеллонського університету (м. Краків, Польща); Роман Ващишин, керівник лабораторії органічного синтезу Яґеллонського університету (м. Краків, Польща); молода зірка на небосхилі класичної музики, композитор Віталій Самолюк; викладачі, співробітники та студенти Хмельницького національного університету.

Унікальний палацово-фортифікаційний комплекс м. Збаража

Каземати, бастіони та в’їзна брама Збаразького замку

Віртуальний схематичний огляд замків Подільського краю. Визначення майбутнього маршруту

У конференц-залі родини Збаразьких

Традиційний гастрономічний тур кухнею народів, що проживають на теренах нашого краю

Старт архітектурно-ландшафтним комплексом родового помістя князів Вишнівецьких

Прогулянка із запашною подільською кавою вуличками Вишнівця

Унікальні ерозійні Кременецькі гори

Бона у всій своїй красі

Примхлива вершина замкової гори Бона була підкорена екскурсантами Хмельницького національного університету

Які чудові краєвиди Кременця із замкової гори!

У музеї Юліуша Словацького – польського поета та українського патріота

Серце Ю. Словацького, як він і заповідав, поховане в узголів’ї його матері на Кременецькому кладовищі

Один із найстаріших ботанічних садів Центральної та Східної Європи, засновником якого був всесвітньо відомий доктор ботаніки Віллібальд Бессер

Професор І. Є. Журба,