Круглий стіл “Розвиток туризму в об’єднаних територіальних громадах”

01 грудня 2023 р.на Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Факультет управління, адміністрування та туризму ХНУ Хмельницького національного університету відбувся круглий стіл “Розвиток туризму в об’єднаних територіальних громадах” за участю представників Державної агенції розвитку туризму ( Igor Chava ), представників туристичної бізнес-спільноти ( Аліна Олійник ), а також викладачів та студентів закладів вищої освіти Поділля.

Метою проведення круглого столу було обговорення сучасного стану та розвитку підприємництва у сфері туризму.

Ігор Чава, керівник відділу координації розвитку туристичної інфраструктури в регіонах Державної агенції розвитку туризму України, зауважив про значний потенціал сфери туризму в Україні, її вагому роль в економічному відновленні національного господарства, а також затребуваність професіоналів-практиків на ринку туристичних послуг.

Пані Аліна Олійник поділилась власним досвідом започаткування власної справи у сфері туризму спільно із однодумцями у арт-селищі Гораївка, особливостями розвитку культурного туризму, а також перспективами подальшого розширення історичного, паломницького, екологічного та гастрономічного туризму в даному регіоні.

Щиро дякую усім учасникам круглого столу, адже дискусія була продуктивною, за результатами якої було напрацьовано напрямки подальшого розвитку туристичного підприємництва на Поділлі.