МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ: ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВІД СТЕЙКХОЛДЕРІВ КОМПАНІЇ TRAVEL STUDY WORK

27 жовтня 2023 року відбулась зустріч зі стейкхолдерами компанії Travel Study Work щодо підведення підсумків сезону міжнародного стажування для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація».
Дана співпраця спрямована на підготовку майбутніх фахівців до реальної практичної роботи, забезпечення належного рівня фахової підготовки. Під час зустрічі найкращим студентам, які проходили міжнародне стажування, були вручені міжнародні сертифікати.
Руслана ЖОВТАНІ (директор компанії Travel Study Work та завідувачка кафедри міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету) та Валерій БОЛКУН (головний менеджер компанії Travel Study Work) ознайомили студентів з умовами програм стажування у провідних туристичних операторів та готельно-ресторанних комплексах на сезон 2024 року. У цьому році було розширено географію локацій, зокрема у таких країнах як: Туреччина, Кіпр, Греція, Болгарія, Словаччина, Австрія.
Такі зустрічі сприяють обміну досвідом, відкривають нові перспективи та можливості для наших студентів.
Також було проведення обговорення освітніх програм ОПП 241 «Готельно-ресторанна справа» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), ОПП 242 «Туризм» (перший (бакалаврський ) рівень вищої освіти), ОПП 242 «Туризм» (другий (магістерський) рівень вищої освіти. Руслана ЖОВТАНІ наголосила на необхідності посиленні комунікаційних навичок здобувачів та володінні іноземними мовами. Валерій БОЛКУН в свою чергу зауважив на необхідності відслідковування сучасних трендів в сфері гостинності та використанні інформаційних технологій.
Щира подяка Руслані ЖОВТАНІ та Валерію БОЛКУНУ за плідну співпрацю. Сподіваємось, що отримані знання та навички студенти використовуватимуть у професійній діяльності в Україні у післявоєнний відбудовчий період!