Обговорення Освітньої Програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм»

У «Мистецькому дворику» 6 червня 2019 року відбулася зустріч  Між стейкхолдерами, які представляли туристичний бізнес (директоркою туристичної агенції «Ніка-Тур-Вояж» Наталією Стрельбіцькою, директоркою ТМ «Аурінія» Інною Савчук, директором ТОВ «Гого’с Трепел Груп» Богданом Гришнівським), представниками виконавчих органів влади, що формують регіональну туристичну політику (начальником відділу з питань курортів і туризму управління економічного і інвестиційного розвитку, курортів і туризму Хмельницької ОДА Ігорем Петрашем, начальником управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артемом Ромасюковим) та проєктною групою Освітньої Програми 242 «Туризм» другого (магістерського) рівня Хмельницького національного університету.

Обговорення проходило у «Мистецькому дворику», що знаходиться на вулиці Проскурівській 27 у м. Хмельницький. Особлива увага була приділена освітнім компонентам та фаховим компетентностям здобувачів вищої освіти, їхньому впливу на програмні результати навчання відповідно до потреб регіонального ринку. Також відбулась дискусія щодо ролі сучасного фахівця у галузі туризму та визначення його місця у розвитку Подільського регіону.

Професор І. Є. Журба,

завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму