ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

13 вересня 2023 року в межах заходів патріотичного виховання, студенти 1 та 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» разом з кураторами Оленою ДАВИДОВОЮ та Тетяною ТОМАЛЕЮ переглянули український історичний фільм «Довбуш».
В основі сюжету фільму покладено життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. Чудова гра акторів, відображення українських звичаїв, національні костюми та зображення актуального як у минулому так і у сьогоденні бажання «бути ґаздою на своїй землі!».
Географія зйомок налічує Свірзький замок на Львівщині, Дрогобичі, печеру Вертепа – підземний музей на Тернопільщині, селище Ясіня, село Микуличин, долину Драгобрат та інші.
Фільм «Довбуш» українці очікували п’ять років…
Прем’єру стрічки переносили через пандемію та повномасштабне вторгнення, понад 50 учасників знімальної групи знаходяться нині на фронті, є й втрати.
Організатори частину прибутку з продажу квитків передадуть 68 окремій бригаді імені Олекси Довбуша.
Дякуємо ЗСУ за можливість перегляду фільму!