Перелік основних наукових публікацій Журби І. Є.

1. Shurba Ihor Ye. The regional dimensions of the social solidarity economy of Ukraine // A social and solidarity economy : the monograph / Edited by Anton S. Filipenko – Newcastle : Cambridge Scholars Publishing, 2017. – 207 p.

2. Shurba Ihor Ye. Latest innovative technologies in international tourism // Innovative Trends in World Trade Development : the monograph / Edited by Prof. A. P. Rumeantsev – Kyiv : NAU, 2018. – 416 p.

3. Національні господарські комплекси в системі міжнародної інфраструктури. / Наднаціональна виробнича інфраструктура в умовах нестабільності глобального розвитку (тенденції, проблеми, перспективи). Дрогобич: Видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2015, – С. 88-101, (співавт. А.В. Рибчук, А.П. Румянцев, В.М. Левківський, П.П. Яремович та ін.), (частка: 1,1 др.арк.),

4. I.Zhurba. Dronologyand 3d printingas a catalystforinternationaltradeinindustry 4.0./ I. Dumanska, D.Vasylkivskyi, I.Zhurba,Y. Pukhalska, O.Matviiets, A.Goncharuk // WSEAS TransactionsonEnvironmentandDevelopment. 2021. – Vol. 17. – . 740-757.Scopus

5. Журба І. Є. Сучасні тенденції інституційних перетворень та капіталізації сфери міжнародного туризму / І. Є. Журба // Збірник наукових праць Луцького національного технічного університету. Економічні науки. – 2017. – Вип. 23. – С. 41-54.

6.       Журба І. Є., Матюх С. А. Економічна оцінка рекреаційно-туристичних ресурсів Хмельницької області в нових умовах господарювання / Журба І. Є., Матюх С. А. // Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Економічні науки. – 2017. – Вип. 47. – С. 57-67.

7.       Земський Ю.С., Дячок В.В., Журба І.Є. Практичне застосування краєзнавчих досліджень у міжнародній діяльності студентської туристичної агенції «Подільські мандри» на ділянці подільської Наддністрянщини / Земський Ю.С., Дячок В.В., Журба І.Є. // Журнал «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – 2018. – №2(4). – С. 116-126.

8.       Журба І.Є., Матюх С.А., Земський Ю.С.  Міжнародний туризм – рушійна сила економічного зростання країн світу / Журба І.Є., Матюх С.А., Земський Ю.С. // Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки. – 2019. – № 1, – С. 123-129..

9.       Журба І.Є. Тенденції розвитку співробітництва країн ШОС в системі світового господарства / Економічний простір: Збірник наукових праць. – №148. – Дніпро: ПДАБА, 2019. С. 37-49

6. Журба І.Є., Земський Ю.С. Теорія та концептуальні засади туризму, як основа туризмологїі / І.Є. Журба, Земський Ю.С. // Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки – 2019. – № 4 . – т. 2  – С.219-223

10. Журба І.Є. Трансформація методології науки про економіку туризму / І.Є. Журба // Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки – 2019. – № 6. – т. 2 – С. 16-19

11. Журба І.Є., Земський Ю.С., Матюх С.А. Галузь міжнародного туризму в умовах кризових випробувань світовою пандемією 2020 ./ Ю.С. Земський, І.Є. Журба, С.А. Матюх / Науковий вісник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Міжнародні відносини – 2020. – №2. С. 14-20

12. Гуманітарний складник у туристичній політиці України за “Стратегією розвитку туризму до 2026 р.” / Ю. Земський, І. Журба // Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Серія Економічні науки. – Черкаси, 2020. – Випуск 2.2020. – С. 145-151.

13. Журба І. Є., Рибчук А. В., Феномен лідерства країн світу на ринку високих технологій // Вісник Хмельницького національного університету. Серія: «Економічні науки» – 2021. – №3. С. 58-64

14. ЖУРБА І. Є. ТРИГУБА Т. В. СУЧАСНИЙ СТАН РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КРАЇН ПІВДЕННОЇ АЗІЇ // Вісник Хмельницького національного університету 2021, № 5, Том 2 с.150-156

15. Журба І.Є., Гриндій О.С., Григор’єва Л.В. Сучасний стан та засади формування туристично-рекреаційного потенціалу Хмельницької області // Вісник Хмельницького національного університету 2021, № 5, Том 2. – С. 247-253.