РОЗВИТОК SOFT SKILLS ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

8 листопада 2023 року для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Євген ПОТАПЧУК (проф., д.псих.наук, представник центру психологічної підтримки Хмельницького національного університету) провів заняття з елементами тренінгу на тему: «Особистість як субʼєкт та обʼєкт самотворення»(розвиток soft skills у здобувачів).
Під час заняття студенти мали змогу ознайомитись з віковими аспектами становлення особистості, ознаками морально-психологічної привабливості, різними стратегіями поведінки в конфліктах , психологічними типами конфліктогенних людей. Особлива увага приділена питанню самотворенню в професійній сфері та в особистому житті, адже людина відчуває гармонію коли зранку їй хочеться йти на роботу, а ввечері повертатися додому.
Під час заняття студенти пройшли психологічний тест «Диверсант», здійснили діагностику своїх ознак морально-психологічної привабливості та експрес-діагностику своєі поведінки у конфліктах.
Студенти та колектив кафедри висловлюють щиру подяку за цікаве та креативне заняття!