РОЗВИТОК SOFT SKILLS У СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

17 жовтня 2023 року відбувся міжнародний вебінар на тему: «ОЦІНЮВАННЯ ПЕРСОНАЛУ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ: САМОМЕНЕДЖМЕНТ ТА РОЗВИТОК В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННІЙ СФЕРІ ТА ТУРИЗМІ» (ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM).
До міжнародного вебінару приєднались викладачі кафедри, а саме Тетяна ТОМАЛЯ, Наталія ПРИЛЕПА, Олена ДАВИДОВА, Лілія ГРИЗОВСЬКА та студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».
Вебінар організовано в рамках дня народження Одеського національного технологічного університету за підтримкою LA FONDATION POUR LA FORMATION HOTELIERE.
Міжнародний вебінар розпочався зі вступного слова доктора Елізабет ІНЕСОН від імені La Fondation pour la Formation Hôtelière та доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету Катерини ФЕДОСОВОЇ.
Elizabeth M. Ineson BEd(Hons) MSc PhD CertEd(Dist) FIH FITT – є запрошеним науковим співробітником Manchester Metropolitan University, а з 1997 року запрошеним професором в Угорщині, Швейцарії та на Тайвані.
Захід об’єднав понад 170 учасників. В рамках вебінару розглядалися методи і засоби ефективного спілкування зі споживачами, а також розвиток комунікативних навичок, які потрібні в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Крім того, предметом інтерактивної дискусії зі студентами стали проблеми етики адміністративного персоналу у відносинах як з клієнтами, так і з колегами. Вебінар включав багато практичних завдань, які учасники робили індивідуально та по групам. Приємно відзначити бажання студентів здобувати нові знання і навички в міжнародному середовищі.
Дякуємо за отримані знання та сертифікати!