Студенти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» завітали до музею історії університету

11 вересня 2023 р. студенти-першокурсники спеціальності 242 «Туризм і рекреація» завітали до «Музею історії університету». Цікаву екскурсію провів директор музею – Петро Костянтинович. Зазначимо, відвідування музею відбулось в контексті вивчення дисципліни «Університетська освіта та вступ до фаху» (викладач – Ігор Несторишен).

Музей історії університету займає важливе місце у виховному та навчальному процесі Хмельницького національного університету, адже зібрані у музеї речові і документальні матеріали розкривають історію та основні етапи становлення вищого навчального закладу, відомого не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Петро Костянтинович відмітив, що Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу. Університет був заснований у 1962 році. За час свого існування він пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий ІV рівень акредитації.

Також, студенти мали змогу ознайомитись із досягненнями вихованців та викладачів університету в науці, навчальному процесі, спорті та інших досягненнях. В цілому, екскурсія перетворилась у цікаву бесіду між студентами та директором музею.

Щиро вдячні Петру Костянтиновичу за цікаву екскурсію.