ТРЕНІНГ ВІД СТЕЙКХОЛДЕРІВ: «ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ SERVIO В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

31 жовтня 2023 року у межах дисциплін «Готельна справа» (Олена ДАВИДОВА ) та «Ресторанна справа» (Тетяна ТОМАЛЯ та Наталія ПРИЛЕПА) студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» прийняли участь у тренінгу на тему «ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ SERVIO В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ БІЗНЕСІ».
Пані Марина – інженер програмного забезпечення ТОВ «Експерт Солюшн» ознайомила з особливостями потужного багатофункціонального програмного інструменту Servio, який вирішує найважливіші завдання готельного та ресторанного бізнесу: бронювання, поселення гостей, проведення конференцій та банкетів, управління персоналом і контроль їх роботи, фінансовий і бухгалтерський облік тощо.
Головна перевага застосування програмного забезпечення SERVIO – можливість врахування усіх потреб готельного та ресторанного бізнесу для ефективного налагодження бізнес-процесів, раціонального використання ресурсів, мінімізації витрат, оптимізаціі управління роботою персоналу та отримання максимального прибутку.
Дякуємо пані Марині за нові знання та практичні навички.
Особлива подяка директору ТОВ «Експерт Солюшн» Ігорю ГРЕЧКО за співпрацю, можливість проходження тренінгу та використання програмного забезпечення Servio для навчання студентів!