Туризм під час війни та в майбутньому: розвиток і перспективи

У нашому повсякденному житті нажаль не так багато є приємних несподіванок. 23 квітня 2024 року телеканал ТВ7+ провів телезустріч “Країна майбутнього “, під кутом розвитку туризму України в умовах війни та у післявоєнний період.

Дуже класно були підібрані спікери, адже вони є профі у своєму сегменті туристичної діяльності. Про те, як відомо, найбільш продуктивним та результативним завжди є творчий диспут з друзями – однодумцями, під час якого генеруються дуже актуальні пропозиції.

Наразі, спікерами були Сергій Толстіхін, експерт з розвитку туризму в громадах, Анастасія Донець, директор Малієвецького обласного історико – культурного музею, Дмитро Назаренко, заступник голови міста Кам’янець – Подільського, Наталія Стрельбіцька, директор туристичної агенції “Ніка – Тур – Вояж”, Ігор Журба, завідувач кафедри туризму та готельно – ресторанної справи Хмельницького національного університету.

У результаті даної зустрічі було напрацьовано ряд реальних пропозицій щодо перспектив розвитку туристичної сфери в умовах війни та післявоєнної відбудови України. Залишається лише ефективно використати напрацювання для розвитку туристичного підприємництва на теренах України, зокрема Хмельницької області.

Вперед до реалізації ідей !