УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У VI МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

14-15 березня 2024 року в рамках роботи наукового гуртка «Управління підприємствами ресторанного бізнесу» студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Марія РЕПЕЦЬКА (наук.керівник Тетяна ТОМАЛЯ) та Дмитро ЛІСОВИК (наук.керівник Наталія ПРИЛЕПА) прийняли активну участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань. Конференція була організована Факультетом економіко-гуманітарних наук та права ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».
У конференції прийняли участь близько 350 учасників з України, Польщі, Словаччини, Ірландії, Іспанії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки.
Під час конференції було розглянуто актуальні проблеми гуманітарних, економічних і природничих наук, які є підґрунтям для формулювання шляхів відновлення і розвитку економіки України у воєнний і післявоєнний час.
Дякуємо організаторам за можливість взяти участь у конференції . Це був цікавий досвід, а доповіді були на високому рівні.