ВЕБІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

6 березня 2024 року викладачі кафедри Наталія ПРИЛЕПА, Тетяна ТОМАЛЯ, Олена ДАВИДОВА та Алла РОГОВА прийняли участь у вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», що організовано Національним університетом «Запорізька політехніка».
Мета заходу: підвищення обізнаності учасників щодо проблем забезпечення академічної доброчесності, ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у цій сфері, а також обговорення сучасних викликів та можливостей, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту.
З вітальним словом виступили:

• Віктор ГРЕШТА, ректор НУ «Запорізька політехніка»;
  • Юлія ГРИШИНА, народна депутатка України 9-го скликання, д. юр. н., Голова Підкомітету з питань вищої освіти Комітету з освіти, науки та інновацій Верховної Ради України;
  • Андрій БУТЕНКО, к.іст.н., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Михайло ВИННИЦЬКИЙ, Ph.D., заступник міністра освіти і науки України.
    Доповідачами на вебінарі були:
  • Іван НАЗАРОВ, д.юр.н., професор, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Володимир БАХРУШИН, д.ф-м.н., професор НУ «Запорізька політехніка», член Національної команди експертів з реформування вищої освіти;
  • Євген НІКОЛАЄВ, директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Руслан КУЛИКОВСЬКИЙ, к.т.н. доцент проректор з НПР та ППР НУ «Запорізька політехніка».
    Вебінар спрямований на формування глибокого розуміння важливості дотримання академічної доброчесності в науковій та освітній діяльності.