ВЕБІНАР «ЯК ДОЛУЧИТИ КОМАНДУ ДО РОБОТИ З ПРОЄКТНИМИ РИЗИКАМИ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

3 жовтня 2023 року у рамках вивчення дисципліни «Управління проєктами в готельному та ресторанному бізнесі» (викладачі – д.е.н. проф. Наталія ГАВЛОВСЬКА та к.е.н., доц. Наталія КАРВАЦКА) для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» було проведено вебінар на тему «Як долучити команду до роботи з проєктними ризиками».
Спікер – Олексій ШЕБАНОВ: TRAINER & MANAGING PARTNER E5; DIRECTOR. HEAD OF PMO Intellias; Director of PMI Ukraine: Kyiv branch.
Під час вебінару студенти дізналися про проєктні ризики, культуру управління ризиками; інструменти, що використовуються для оцінки та управління ризиками і які особливості ризик-менеджменту Agile-проєктів; роль команди в управлінні ризиками.
 Дякуємо Олексію ШЕБАНОВУ за змістовне висвітлення інструментарію управління проєктними ризиками!