ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «DIGITAL ТРАНФОРМАЦІЇ В ТУРИЗМІ ТА ГОСТИННОСТІ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

22 лютого 2024 року у рамках вивчення дисципліни «Ресторанна справа» (викладачі Тетяна ТОМАЛЯ та Наталія ПРИЛЕПА), «Готельна справа» (викладач Олена ДАВИДОВА) для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» була проведена відкрита лекція на тему: «DIGITAL ТРАНФОРМАЦІЇ В ТУРИЗМІ ТА ГОСТИННОСТІ». Відкриту лекцію проводила викладач кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу Національного технічного університету «Харківський
політехнічний інститут» Тетяна ЧАЙКА, яка розглянула найактуальніші теми, пов’язані з сучасними тенденціями цифровізації бізнес-процесів в індустрії туризму та гостинності. Також лектор запропонувала здобувачам пройти гру на платформі Kahoot «Навчайся подорожуючи», яка допомогла дізнатись багато цікавого у сфері гостинності.
Висловлюємо велику вдячність Тетяні ЧАЙКА за яскраву інформацію і цінний досвід!