ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «ОСОБЛИВОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГОСТЕЙ РІЗНИХ РЕЛІГІЙНИХ ВІРОСПОВІДАНЬ У ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

2 лютого 2024 року у рамках вивчення дисципліни «Готельна справа» (викладач Олена ДАВИДОВА) та «Традиції та культура харчування народів світу» (викладач Наталія ПРИЛЕПА) для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» була проведена відкрита лекція на тему: «Особливості обслуговування гостей різних релігійних віросповідань у індустрії гостинності». Відкриту лекцію проводила викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ Ілона РЕМІГАЙЛО, яка розглянула найактуальніші теми, пов’язані з релігійною толерантністю в готельній та ресторанній індустрії.
На відкриту лекцію завітали студенти і викладачі профільних кафедр багатьох українських вузів: ХНУ, ОНЕУ, ОНТУ, МГУ, МНАУ.
На лекції було розглянуто наступні питання:
— які наразі найпоширеніші релігії у світі та у які країни мандрують;
— важливі аспекти надання послуг представникам ісламської культури – від підбору номеру до кулінарних вподобань;
— чому найчастіше іудеї обирають великі номери із роздільними ліжками;
— «стоп» слова або що ніколи не можна робити при спілкуванні із релігійними людьми;
— чи справді у християн немає ніяких особливостей у поведінці, або ми не бачимо.
Висловлюємо велику вдячність Ілоні РЕМІГАЙЛО за авторську розробку, яскраву інформацію і цінний досвід!