ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ЕДИНБУРЗЬСЬКОЇ БІЗНЕС-ШКОЛИ «ВІД НАПРУГИ ДО СПІВПРАЦІ: РОЗВʼЯЗАННЯ КОНФЛІКТІВ ДЛЯ УСПІХУ В БІЗНЕСІ»

27 березня 2024 року студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» для розвитку Soft skills за сприяння викладачів Наталії ПРИЛЕПИ та Тетяни ТОМАЛІ долучилися до відкритого заняття Единбурзької бізнес-школи «Від напруги до співпраці: Розв’язання конфліктів для успіху в бізнесі».
Олена КОВАЛЬЧУК, тьюторка курсу «Управління людьми, процесами та організацією» програми МВА ЕБШ (People, Work and Organisations) розповіла про одну з ключових управлінських концепцій «Джерел сили за теорією French & Raven», яка дає можливість визначити домінуючі джерела впливу в компанії, такі як влада та експертність.
Людмила ДЕМЧЕНКО , керуюча партнерка іспанської консалтингової компанії UCBI, експертка з податкових питань, (досвід роботи в міжнародному консалтингу — понад 5 років) розглянула моделі вирішення конфлікту Томаса-Кілмана, як невід’ємний інструмент для управлінців, які прагнуть до ефективного вирішення конфліктів, запобігати втраті довіри до організації та розуміють цінність збереження відносин в компанії, допоможе розібратися в основних стилях взаємодії в конфліктних ситуаціях та надасть засоби для вибору найбільш відповідного підходу до вирішення конкретної проблеми.
Отримані знання під час відкритого заняття допоможуть майбутнім фахівцям переглянути конфлікти в компанії з нової перспективи та відкрити нові можливості для їх вирішення, відійшовши від інтуїтивного підходу. Дякуємо лекторам за цікаву та змістовну інформацію.