ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ «ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ ТЕХНІКИ» ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

22 вересня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Університетська освіта та вступ до фаху» (викладач-Тетяна ТОМАЛЯ) студенти 1-го курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» відвідали музей «Історія та сучасність техніки» Хмельницького національного університету.
Керівник музею Ігор ВИШКВАР розповів про досягнення людства в різних напрямах і галузях: предмети побуту, сільське господарство, швейне виробництво, комп’ютерна техніка, радіотехніка, кіно- та фотообладання, а також предмети які мають відношення до нашого університету (техніка, яка використовувалась) тощо.
У другому виставкому залі студенти ознайомились з історією наукових лабораторій Хмельницького національного університету та безпосередньо з виставковими зонами, які містять експозиції наукових розробок лабораторій та кафедр сучасності: «Simulation & Robotics», «Chemistry Hub», «Smart Textile & Design», «Health & Tech», «Smart House», а також «Sustainability». Багато експонатів отримали своє втілення у різних варіантах: паперовому, віртуальному та роздрукованому за допомогою 3D-принтеру.
Студенти були зацікавлені отриманою інформацією та у захваті від представлених експонатів.
Дякуємо за цікаву екскурсію Ігорю ВИШКВАРІ.