Відвідування музею історії ХНУ студентами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

8 вересня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Університетська освіта та вступ до фаху» (викладач-Тетяна ТОМАЛЯ) студенти 1-го курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» відвідали музей історії Хмельницького національного університету.
Студенти ознайомилися з історією заснування та становлення Хмельницького національного університету – першого вищого навчального закладу в місті Хмельницькому.
Змістовними і насиченими різноманітною інформацією є стенди «Заснування та розвиток університету», «Ректори університету», «Науковці ХНУ – видатні вчені сучасності», «Випускники університету – доктори наук», «Наукові школи університету», «Студентська науково-дослідна робота», «Міжнародні наукові зв’язки» «Почесні професори і доктори наук університету», «Слава Україні! Героям слава!».
Дякуємо за цікаву екскурсію!