Відвідування середніх навчальних закладів міста Городок Хмельницької області та спілкування із учнями 10-11 класів щодо їх пріоритетів подальшого навчання

29 листопада мав приємну можливість відвідати середні навчальні заклади міста Городок Хмельницької області та поспілкуватися із учнями 10-11 класів щодо їх пріоритетів подальшого навчання!!

Під зустрічі ознайомив їх із перевагами навчання у Хмельницькому національному університеті, виділив особливості навчання на Факультет управління, адміністрування та туризму ХНУ , а також навів аргументи актуальності спеціальностей 242 “Туризм і рекреація” та 241 “Готельно-ресторанна справа”.

Під час дискусій було проведено анкетування щодо професійних орієнтирів учнів, визначено найбільш характерні критерії професійної орієнтації в контексті особистісних інтересів, а також майбутніх трендів розвитку вітчизняної економіки.

Найбільш активним учнями було вручено мерч-подарунки від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету!!

Було дуже цікаво!!

P.S. Друзі, якщо ви учні 10-11 класів міста Хмельницького та Хмельницької області і маєте бажання дізнатися про переваги навчання на спеціальностях кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, пишіть мені у месенджер і ми організуємо зустріч викладачів нашої кафедри у вашій школі.

Для учнів інших областей таку зустріч можемо організувати через Zoom .

Щиро дякую Сергій Плахотнік та Захар Плахотнік за логістику по місту 😉