Відвідування студентами -першокурсниками спеціальності “Туризм і рекреація” національного музейно-виставкового центру «Історія та сучасність техніки».

18 вересня студенти спеціальності “Туризм і рекреація” відвідали Національний музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки», що розташований в 5 корпусі Хмельницького національного університету. Екскурсію провів інженер кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Вишквар Ігор Михайлович, який є основним натхненником, творцем, екскурсоводом та доглядачем даного музею.

За дверима музею візуалізується історія розвитку техніки, зокрема, на вході відвідувачів символічно зустрічає друкарський станок, Символізм полягає в тому, що ХНУ колись розпочинався як філія львівського Українського поліграфічного інституту. Також в музеї представлені короткий родовід друкарських машинок (від механічних Ундервудів до сучасних-електронних Ятраней), історія обчислювальної техніки ( від арифмометрів і логарифмічних лінійок), цифрових ЕОМ і не тільки.

Тож, щира подяка Ігорю Михайловичу за цікаву та змістовну екскурсію для наших студентів.