ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 2-3 КУРСІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

22 вересня 2023 року в межах співпраці зі стейкхолдерами для студентів 2-3 курсів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» було проведено виїзне заняття з дисциплін «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» (викладач Неля МЕДВЕДЧУК), «Готельна справа» (викладач Олена ДАВИДОВА) та «Ресторанна справа» (викладачі Тетяна ТОМАЛЯ та Наталія ПРИЛЕПА) на базі готелю «Поділля».
У практичних умовах студенти побачили та оцінили різні типи номерів, роботу персоналу. Адміністратор готелю розповіла про особливості готелю, ознайомила з устаткуванням, що забезпечує роботу готельного господарства, продемонструвала матеріально-технічну базу і додаткові послуги, що надає готель. Окрема увага була звернена на ресторанні заклади при готелі: бар – «Поділля», «Більярд-кафе» та великий банкетний зал. Під час виїзного заняття студенти змогли ставити будь-які запитання та отримувати вичерпні відповіді.
Щиро вдячні адміністраціі готелю «Поділля» за теплий прийом, компетентні та грунтовні відповіді на запитання студентів!