ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

3 листопада 2023 року у межах дисциплін «Вступ до фаху», «Ресторанна справа» (Тетяна ТОМАЛЯ та Наталія ПРИЛЕПА), «Барна справа» (Наталія ПРИЛЕПА) та «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» (Неля МЕДВЕДЧУК) для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» було проведено виїзне заняття у ресторані «Золотий лев».
Співвласниця ресторану Олена ДЕМʼЯНЧУК провела лекцію в закладі. Студенти мали змогу ознайомитись з процесом зустрічі та розміщення гостей в залі ресторану, особливостями різних типів меню, приймання та оформлення замовлення, організацією обслуговування в ресторані та організацєю роботи баристи. Особливу увагу було приділено устаткуванню в гарячому та холодному цехах, що забезпечують виробничий процес в закладі.
Олена ДЕМʼЯНЧУК акцентувала увагу на ключових навичках та компетентностях необхідних майбутнім працівникам готельно-ресторанної сфери.
Студенти та колектив кафедри висловлюють щиру подяку Олені ДЕМʼЯНЧУК за цікаве та інформаційно наповнення заняття!