Зустріч із менеджером з туризму студентів спеціальності 242 “Туризм і рекреація”

06 листопада в контексті вивчення дисципліни “Університетьська освіта та вступ до фаху” першокурсники спеціальності 242 “Туризм і рекреація” мали можливість поспілкуватись із Олеся Омельчук – менеджером з туризму туристнної агенції ЕКО ТУР ФОП Лопатюк.

Під час заняття пані Олеся узагальнила сучасні тенденції та перспективи розвитку індустрії туризму та гостинності в Україні, окреслила основні обов’язки, необхідні навички та вимоги до менеджера з туризму.

Крім того, пані Олеся зауважила, що професія менеджера з туризму є багатогранною та різноманітною, адже можливості працевлаштування дуже широкі, що вимагає відповідних знань та навичок!

Також, гостя поділилась власним професійним досвідом роботи у туристичній агенції ЕКО ТУР, запросила студентів до співпраці під час наступного туристичного сезону 2024 р.