Зустріч із стейкхолдером кафедри, експертом з розвитку туризму в громадах, членом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, власником садиби на Бакоті “Дім мандрівника” Сергієм Толстіхіним

Сьогодні відбулась неординарна подія на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету. Для студентів 1-4 курсів спеціальностей “Туризм і рекреація” і “Готельно-ресторанна справа” було проведено відкриту лекцію за участю Сергій Толстіхін .
Зазначимо ,він є стейкхолдером кафедри, експертом з розвитку туризму в громадах, членом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, власником садиби на Бакоті “Дім мандрівника”,

Під час інтерактивної лекції п. Сергій розкрив особливості сучасного сільського зеленого туризму на Поділлі в умовах повномасштабної війни, обгрунтував необхідність та актуальність проєкту “Бакотатерапія” для військовослужбовців ЗСУ, показав сучасні тренди волонтерського туризму в межах Подільського Краю.

Також, Сергій розкрив дорожню карту започаткування власної справи у сфері підприємництва сільського зеленого туризму. Вийшла дуже креативна частина лекції “запитання-відповіді”, яка пройшла у вигляді “мозкового штурму”, де кожен студент пропонував свої ідеї щодо конкурентоспроможності туристичної сфери. Такі лекції із професіоналами-практиками дають можливості побачити вимоги ринку праці, що дозволяє студентам краще сформувати свої фахові компетентності.