Особливості отримання грантів у сфері туризму: рекомендації власниці равликової ферми “Епіравлик” Альони Шибунько

02 квітня 2024 р. студенти та викладачі факультету управління, адміністрування та туризму із залученням студентів та викладачів кафедри Екології та біологічної освіти гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету прийняли участь у гостьовій лекції із стейкхолдером кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, власницею Равликової ферми “Епіравлик”, Альоною Шибунько.

Відбулася цікава дискусія щодо особливостей отримання грантів в сучасних умовах, векторів розвитку туристичного бізнесу, інноваційних форм розвитку туризму, особливостей започаткування власної справи в контексті залучення міжнародних програм підтримки. Жваву дискусію викликала інформація пані Альони у студентів ОКР “бакалавр” спеціальності “Туризм і рекреація” , які вивчають дисципліну “Інноваційні технології в туризму” (щодо особливостей розвитку крафтового туризму, сільського зеленого туризму ), а також здобувачів вищої освіти ОКР “магістр” спеціальності “Туризм і рекреація”, які вивчають дисципліну “Інноваційний та проєктний менеджмент в туризмі” щодо сучасних вимог до написання грантів у сфері туризму, особливостей отримання грантів від вітчизняних та міжнародних партнерів, а також вимог до потенційних грантоотримувачів.

Щиро дякуємо п. Альоні за цікаву мотивуючу зустріч і дускусію!