Зустріч із власницею туристичного бізнесу на тему: “Інформаційні технології у сучасній індустрії туризму”

Інформаційні технології відіграють ключову роль у сучасній індустрії туризму і мають значний вплив на всі аспекти туристичного бізнесу, тож 25 березня 2024 р. в контексті вивчення дисципліни «Інноваційні технології в туризмі» (доцент кафедри Несторишен Ігор) студентами спеціальності «Туризм і рекреація», відбулась зустріч із власницею туристичного бізнесу, пані Альона Бондар.
Під час зустрічі пані Альона торкнулась таких сучасних аспектів туристичного підприємництва:

• індустрія туризму в Україні: проблеми, стан та перспективи розвитку;
  • особливості взаємодії туристичних агенцій та туристичних операторів в сучасних умовах;
  • особливості використання туристичними агенціями системи пошуку та бронювання турів «Айті-тур» (IT-tour).

Зауважимо, пані Альона детально розкрила переваги використання системи пошуку та бронювання турів «Айті-тур» (IT-tour), яка є зручним інструментом в руках менеджера турагентства, що дозволяє в лічені хвилини зробити пошук і бронювання найвигіднішого для туриста пропозиції. Після ознайомлення із функціоналом системи IT-tour, студенти виконували підготовлені пані Альоною практичні завдання щодо пошуку туристичних пакетів відповідно до запитів віртуальних клієнтів, здійснювали перевірку актуальності турів, наявності місць на чартерних авіарейсах всіх основних туроператорів України в режимі онлайн.

Щиро дякую пані Альоні за долучення до освітнього процесу студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету.