Зустріч з фахівцем-практиком Марією ЮХНОВЕЦЬ

03 листопада 2023 року🔥 відбулася лекція-зустріч з фахівцем-практиком Марією ЮХНОВЕЦЬ, яка є:
✅членкинею правління , співзасновницею Асоціації в’їзних туристичних операторів України;
✅експерткою з туристичних продуктів Національної туристичної організації України;
✅керівницею відділу MICE-туризму туристичного оператора “Київський Супутник”.
На заході були присутні студенти освітніх програм спеціальності 242 “Туризм і рекреація” бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти (ТУРм-23-1, ТУР-20-1), спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа” (ГРС-20-1), викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Л.Григор’єва, Л.Гризовська, О.Гриндій, І.Несторишен.
Лекція була корисна Всім, хто цікавиться:
☘️ розвитком туристичних територій,
🌿маркетингом дестинацій,
🍀просуванням туристичного бренду України на міжнародному просторі.
Для групи ТУРм-23-1 гостьова лекція відбулась у межах вивчення дисципліни “Управління дестинаціями”, для ТУР-20 і ГРС-20 – дисципліна “Організація ділового туризму”. Студенти активно брали участь у дискусії і отримали смістовні відповіді на питання.
Зустрічі з практиками – цікаві і корисні для навчального процесу! Щиро дякуємо за змістовну лекцію організованою кафедрами туризму та готельно-ресторанного бізнесу та маркетингу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”!