Зустрічі із стейкхолдером кафедри, директоркою обласного історико-культурного музею “Маліївці” Анастасією Донець, а також заступником директора з науки Оленою Радзивіл.

Зустрічі із людиною-легендою, нашим шанованим стейкхолдером, Анастасія Донець , директоркою обласного історико-культурного музею “Маліївці”, а також заступником директора з науки Оленою Радзивіл.

Мета зустріч – аналіз сучасних туристичних ресурсів Подільського краю.

Під час зустрічі пані Анастасія систематизувла основні історичні, культурні, природні туристичні локацій Хмельницької області, ознайомила студентів із історію становлення музею в Маліївцях, а також обгрунтувала актуальність розвитку туристичного хабу на півдні Хмельницької області.

Пані Олена зупинилась на особливостях готельно-ресторанних послуг та кейтерингу в межах зазначеної туристичної локації, адже тут функціонує багато підприємців, які надають різноманітні послуги у сфері гостинності та крафтової гастрономії.

Зустріч із гостями пройшла у дружній дискусій із студентами, де на кожне питання студентів надавалась виключно професійна кваліфікована відповідь.

Дякуємо п. Анастасії та п.Олені за приділений час. До зустрічі.