Акредитація освітньо-професійної програми за спеціальністю «242 Туризм» за другим рівнем вищої освіти

Із 20 по 22 жовтня 2020 року у Хмельницькому національному університеті у дистанційному режимі працювала експертна група Національного агентства забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «242 Туризм» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Керівник експертної групи – Олена Олександрівна Зеленська, доцентка, завідувачка кафедри туризму Чернігівського національного технологічного університету.

Члени експертної групи – Марина Дмитрівна Балджи, професорка кафедри економіки та управління національним господарством Одеського національного економічного університету; Катерина Віталіївна Касенкова, здобувачка третього рівня вищої освіти Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

У ході роботи експертна група провела онлайн зустрічі зі здобувачами вищої освіти, роботодавцями, групою забезпечення та викладачами; поспілкувалася з ректором Хмельницького національного університету професором Миколою Єгоровичем Скибою, деканом факультету міжнародних відносин професором Віталієм Віталієвичем Третьком, гарантом освітньої програми професором, завідувачем кафедри міжнародних відносин та туризму Ігорем Євгеновичем Журбою і керівниками структурних підрозділів університету; ознайомилась із матеріально-технічною базою кафедри та Хмельницького національного університету загалом.

22 жовтня відбулось засідання кафедри міжнародних відносин та туризму ХНУ, на якому було обговорено результати проведення першого етапу акредитаційної експертизи за спеціальністю «242 Туризм» за другим рівнем вищої освіти. На засідання були запрошені: здобувачі другого рівня вищої освіти; роботодавці (начальник відділу з питань курортів і туризму Департаменту економічного розвитку, курортів і туризму Хмельницької ОДА Ігор Володимирович Петраш; начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Євгенійович Ромасюков; директорка ТМ «Аурінія» Інна Олександрівна Савчук; директорка туристичної агенції «Ніка-Тур-Вояж» Наталія Іванівна Стрельбіцька; директор ТОВ «Гого’с Тревел Груп» Богдан Ярославович Гришнівський;); викладачі кафедри.

У результаті обговорення рекомендацій експертної групи було визначено подальшу тактику та стратегію застосування освітньої програми у навчальному процесі, обґрунтовано перспективи розвитку освітнього процесу за даною програмою та туристичної галузі регіону і держави в цілому.