Четвертий екскурсійний тур «Буковинський променад»

2 листопада відбувся четвертий екскурсійний маршрут 8-го осіннього сезону «Буковинський променад», організований вільною профспілкою працівників, первинною профспілковою організацією студентів, студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», кафедрою міжнародних відносин та туризму, студентами спеціальностей «Туризм» та «Країнознавство» Хмельницького національного університету.

У програмі екскурсії відвідування резиденції митрополитів Буковини та Далмації у Чернівцях (Національний університет Ю. Федьковича), що внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії туристи здійснили ексклюзивну мандрівку у стару частину періоду австро-угорської імперії. Хотинська фортеця – одне із 7-ми чудес України. Фортеця вражає своїми неприступними 40-метровими стінами, масивними й водночас стрункими вежами, що здіймаються над Дністром.

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича з обіймами зустрічає екскурсантів Хмельницького національного університету

Теологічний факультет. Є можливість побувати на Літургії та посповідатись

Пан Микола, екскурсовод за покликом, здійснює захоплюючу подорож по Залах будівлі колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації у Чернівцях

Вхід у Трьох-Святительську церкву теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

На Святій Літургії

Коридорами Митрополичих палат, що є основою університету

Внутрішня колонада та портики коридору, що веде до зали засідань Вченої ради університету

У Мармуровій залі університету. Сидимо як свої

Червона зала – місце засідання Вченої ради та ректорату Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

З балконів відкривається цікава панорама на університетський ботанічний сад

Знайомство із флорою ботанічного саду університету — природоохоронною територією загальнодержавного значення в Україні.

Біля пам’ятника чеського академіка й архітектора Й. Главки

На майдані біля філармонії екскурсанти здійснюють віртуальну реконструкцію центральної частини Чернівців періоду Австро-Угорської імперії

Краса та велич Хотинської фортеці

На подвір’ї Хотинської фортеці