Cтуденти спеціальності «Право» відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

З метою ознайомлення з історичною спадщиною України у складі Литовської держави і Речі Посполитої, а також періоду УНР та Директорії, 8 листопада 2019 року студенти першого та другого курсів спеціальності «Право» відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж».

Для ефективності проведення вищезазначеного заходу була залучена студентська туристична агенція «Подільські мандри» під керівництвом професора Ігоря Журби. Дорогою до музею агенція провела екскурсію «Люби та знай свій рідний край» із відвідуванням Скіфського кургану, який розташовано у мікрорайоні Виставка. Окрім того, під час відвідин Меджибіжської фортеці було зроблено екскурс щодо 102-річчя формування збройних сил Української народної республіки. На теренах Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» було запропоновано студентам спеціальності «Право» та викладачам, які приймали участь у даному заході «майстер клас» на тему: «Історична пам’ять, як основа формування національної свідомості».