Екскурсійний маршрут “Казки Подільських Товтр” від студентської туристичної агенції “Подільські Мандри”

У суботу 17 червня студентською туристичною агенцією “Подільські Мандри”” був організований черговий екскурсійний маршрут “Казки Подільських Товтр” .

Приємно, що розробником та екскурсоводом була студентка групи ТУР -22-1 Сивак Вероніка (щира подяка пані Сивак Наталия за чудове виховання прекрасної юної леді😉).

Під час екскурсії ми відвідали митницю та в’їздну браму старого міста, Палац Синявських, місця місіонерської слави учнів -монахів Кирила та Мефодія, а також цікавою була екскурсія по парку хижаків для наймолодших туристів!!

Зазначимо, особливо трепетною була подорож екологічною стежкою “Пуща відлюдника””.
Родзинкою були практики психосоматичного розвантаження та фізичної гармонії людини, яку здійснював завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету Ігор Журба. Друзі, буду радий почути Ваші враження у коментах цього посту.