Екскурсія для студентів 1 курсу спеціальності «Туризм і рекреація» під назвою «Чи знаєш місто, в якому ти навчаєшся?».

Друзі, 16 вересня відбулась традиційна екскурсія для студентів 1 курсу спеціальності «Туризм і рекреація» під назвою «Чи знаєш місто, в якому ти навчаєшся?».

Дану екскурсію було організовано та проведено студентською туристичною агенцією «Подільскі Мандри» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ХНУ.

Протягом 2 годин студентам було запропоновано цікавий екскурс в історію нашого рідного міста. Також, студенти ознайомились із визначними подіями та життєвим шляхом видатних українців, які кували ідею української соборності. Хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих героїв в російсько-українській війні. Приємно, що навіть для студентів-мешканців міста Хмельницького багато фактів про рідне місто було відкрито. Традиційною родзинкою була запропонована «кава від завкафа», під час якої студенти ділилися враженнями.Окрема подяка куратору Оксана Гриндій за активну підтримку в проведенні екскурсії.

Усім дякуємо, до наступних зустрічей!