Фінал конкурсу ” Start up Tour-Innovation”” на призи кафедри серед студентів спеціальності 242 “Туризм і рекреація”

03 червня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету відбувся фінал конкурсу ” Start up Tour-Innovation”” на призи кафедри серед студентів спеціальності 242 “Туризм і рекреація”, в якому активну участь брали члени студентського наукового гуртка «Школа індустрії туризму та гостинності».

Учасники конкурсу презентували свої бізнес-ідеї у сфері інноваційного туристичного підприємництва. Серед конкурсних пропозицій були ідеї започаткування терапевтичного садівництва для реабілітації військових, каяк-подорожей по річках Хмельницької області, велотурів по південних історичних та географічних локаціях Поділля. Цікавими були пропозиції створення екскурсійної агенції щодо популяризації кінотуризму, а також унікальної кав’ярні.

Тож, члени журі, серед яких були як викладачі кафедри, так і студенти, обрали переможницю.

Зауважу, в силу певних обставин, студенти були змушені захищати свої комерційні пропозиції поза межами аудиторії, але це не завадило провести цей захід.

Особлива подяка Лілія Гризовська-Гаджук та Оксана Гриндій за підтримку наших учасників.