Гостьова лекція “Впровадження штучного інтелекту в закладках індустрії гостинності на прикладі Республіки Польщі”

14.10.2024 року студенти спеціальності 242″Туризм та рекреація” ТУР-23-1 разом з викладачами Л.Гризовською та О.Гриндій( дисципліна “Організація готельно-ресторанних послуг”) відвідали гостьову лекцію “Впровадження штучного інтелекту в закладках індустрії гостинності на прикладі Республіки Польщі”.

Спікером виступала Беата Броварчик, викладач Соціально-економічного університету в Гданську (Республіка Польща). Статистик, математик, магістр менеджменту, випускниця аспірантури спеціальності “Бізнес-адміністрування “. Фінансовий експерт, експерт з фінансового аналізу в рамках програми Європейських фондів для сучасної економіки (FENG 2021-2027) у Національному центрі досліджень і розвитку у Варшаві (NCBIR). У 2024 році зайняла 3 місце у конкурсі “Belfler 2024” серед найкращих викладачів Соціально-економічного університету в Гданську. Автор понад 30 наукових та фахових статей.

Лекція відбулася в онлайн режимі на польській мові.

Інформативно насичена і водночас цікава публічна лекція органічно поєднувала виклад теоретичного матеріалу з систематичним залученням студентів до обговорення.

Весь виступ супроводжувався цікавими прикладами з особистої практики лекторки.

Присутні були дуже задоволені лекцією та дізналися багато нового. Щиро дякуємо пані Беаті за знання!