Хмельницький національний університет відвідав професор Університету Казимира Великого Збіднєв Подгурські

7 травня Хмельницький національний університет відвідав директор інституту географії та туризму Університету Казимира Великого м. Бидгощ (Польща), доктор географічних наук, професор Збіднєв Подгурські в рамках програми Еразмус+ (Мобільність викладачів) та угоди про співпрацю університетів.

У рамках візиту професор Збіднєв Подгурські прочитав студентам ХНУ лекції: «Укріплені ландшафти – туристична привабливість, потенціал і використання в розвитку військово-культурного туризму»; «Природні та соціокультурні передумови розвитку туризму в Куявсько-Поморському воєводстві».

Професор Подгурські розповів про чинники, які є основою розвитку туристичного краєзнавства, критерії визначення ресурсів польських укріплених ландшафтів; ознайомив із старовинними замками, фортецями, оборонними укріпленнями та визначними пам’ятками Куявсько-Поморського воєводства. Також він звернув увагу на користь військового туризму для туристів, місцевих громад та підприємців, що розвивають туризм.

Крім того, професор Подгурські розповів про адміністративні осередки Куявсько-Поморського воєводства, видатні особистості регіону, визначні пам’ятки різних видів архітектури, ландшафтні парки, а також про відомий історичний бювет мінеральних вод. Перекладачем та опонентом під час обговорення лекції був завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму професор Ігор Журба.

У рамках візиту відбулася зустріч з ректором ХНУ професором Миколою Скибою та деканом факультету міжнародних відносин професором Віталієм Третьком щодо перспектив реалізації спільних міжнародних проектів.

Професор Ігор Журба від імені керівництва університету подякував директору інституту географії та туризму Університету Казимира Великого, професору Подгурські за цікаву й корисну інформацію та приділений час.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ