Інтерактивне практичне заняття із використанням ресурсу студентської туристичної агенції «Подільські Мандри»з дисципліни «Екскурсологія та туризмологія»

У міжнародний день туризму 27 вересня 2019 року у туристичній агенції «Travel City» викладачем кафедри міжнародних відносин та туризму Хмельницького національного університету професором Ігорем Журбою було проведено практичне заняття для студентів групи ТУРм-19-1 з дисципліни «Екскурсологія та туризмологія».

На початку заняття директор туристичної агенції «Travel City» Тетяна Тригуба ознайомила студентів із структурою та особливостями функціонування даної агенції

На базі даної туристичної агенції проводилося практичне заняття по моделюванню екскурсійного продукту із використанням програмного забезпечення агенції та регіонального краєзнавчого матеріалу

Під час заняття студенти групи ТУРм -19-1 розробили та запропонували елементи майстер класу по проведенню екскурсії – історія розвитку та функціонування транспорту м.Проскурів

Жвавий інтерес викликали фрагменти з екскурсії «Хмельницький в центрі історії рідного краю»