12 червня 2024 кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету спільно із Державним агентством розвитку туризму України реалізували амбітний проєкт, ідея проведення якого виникла ще у 2022 р, а саме – Конкурс англомовних відео-презентацій туристичних локацій України «UniversityTourСhallenge-2024». Тож, після тривалих обговорень формату Конкурсу, вимог до конкурсних пропозицій, було розроблено Положення про його проведення, фінал якого відбувся саме сьогодні.
Зауважимо, Конкурс проводився на підтримку ініціативи Державного агентства розвитку туризму України «Industry of Peace for Ukrainian Tourism» (Індустрія миру для українського туризму) з метою втілення у життя проєктів, направлених на відбудову туристичної галузі України після перемоги.
Метою Конкурсу було створення платформи для спілкування студентів із професіоналами галузі, представниками туристичної бізнес-спільноти, однодумцями, яким цікаві питання розвитку індустрії туризму в Україні, а також заохочення інтересу студентської молоді до висвітлення унікальності та краси різних регіонів України, особливостей їх культурних традицій та популяризації туристичних місць України. Завданням Конкурсу було мотивація студентської молоді до розвитку творчих здібностей, талантів, а також їх національно-патріотичне виховання засобами туризму і краєзнавства; підвищення рейтингу туристичних локацій України серед українців та іноземців як місця для відпочинку та подорожей; сприяння розвитку творчого потенціалу та створення передумов для реалізації розробок у сфері туристичного підприємництва, ініційованих студентською молоддю.
Зазначимо, переможців Конкурсу було визначено у трьох номінаціях – «Культурний туризм», «Туристичний прорив» та «Історичний туризм».
Стратегічною метою зазначеного Конкурсу є розроблення англомовного інформаційного простору, на якому будуть розміщені відео-презентації туристичних локацій України англійською мовою в контексті зростання потенціалу туристичного експорту України. Тож, початок зроблено, головні обсяги робіт попереду.
Будемо вдячні здобувачам вищої освіти за долучення до цього проєкту в майбутньому.