Міжнародна співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету у сфері гостинності

Незважаючи на складну ситуацію в державі, 2022 рік був успішним щодо розширення географії міжнародної співпраці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету.

Зокрема, була підписана Угода з Академією професійної освіти “Меркур”” (Словаччина) щодо співпраці у галузі підвищення практичних умінь і навичок та прикладних професійних компетентностей на базі провідних європейських туристичних агенцій та готельно-ресторанних комплексів.

Крім того, з 30 травня по 3 червня 2022 року за програмою Erasmus+ була здійснена поїздка до Університету Казимира Великого (місто Бидґощ, Польща), у межах якої була підписана розширена Угода щодо співпраці між Хмельницьким національними університетом та зазначеним університетом.