Ознайомчі екскурсії із історією Хмельницького національного університету для студентів спеціальності “Туризм і рекреація”

На другому тижні навчання для студентів першого курсу спеціальності 242 “Туризм і рекреація” в межах вивчення дисципліни “Університетська освіта та вступ до фаху” (к.е.н, доцент Несторишен Ігор) відбулись ознайомчі екскурсії в музеях Університету. Спочатку, студенти відвідали музей “Музей історії Хмельницького національного університету”, під час якої дізнались історію становлення та розвитку нашого закладу, після цього, завітали у навчальний музейно-виставочний центр “Історія та сучасність техніки”, під час якої ознайомились із сучасними досягненнями працівників університету у науково-технічній сфері.