Перший екскурсійний маршрут «Заквітчане Поділля»

У Хмельницькому національному університеті розпочався 7-й весняно-літній екскурсійний сезон. Організацією турів займаються вільна профспілка працівників, первинна профспілкова організація студентів, студентська туристична агенція «Подільські мандри», кафедра міжнародних відносин та туризму, студенти спеціальностей «Туризм» та «Країнознавство» ХНУ. Першою стала екскурсія «Заквітчане Поділля», яка передбачала відвідування куточка весняної Франції на Поділлі – села Маліївці; Миньковецького дендропарку; товтр та садів Подільської Швейцарії – села Велика Кожилева.

Мета екскурсії – визначення квіткової самоідентичності на теренах Поділля. Адже у кожного народу є свій весняний квітучий символ. Так, для голландців – це тюльпани, нарциси; для японців – дика вишня (сакура); а яка для нас, українців-подолян?!

Екскурсійний старт як камертон від квітучих магнолій Хмельницького національного університету

Товторові схили із весняним розмаїттям трав