Посвята студентів бакалаврів освітньо-професійних програм «ТУРИЗМ» та «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» у професію.

27 жовтня 2022 року відбулась посвята студентів бакалаврів освітньо-професійних програм «ТУРИЗМ» та «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» у професію. Із вітальним словом до першокурсників звернувся декан факультету управління, адміністрування та туризму Євгеній Рудніченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор Журба, стейкхолдери з роботодавців Наталія Стрельбіцька (керівниця туристичного підприємства «Ніка-Тур-Вояж») та Лілія Бичікова (власниця готельно-ресторанного комплексу «Smart City»). Посвята проходила в ігровій формі з п’ятьма станціями, на кожній з яких студенти проходили випробовування. Так, наприклад, на одній із станції «Шеф-кухар» студенти разом з викладачами кафедри готували, а пізніше вже й смакували подільський червоний борщ. Родзинкою програми посвяти стало проголошення «Клятви першокурсника», де кожний студент зміг знову пересвідчитися у відповідальності своєї обраної професії. І на завершення вже доброю традицією є «Кава з деканом», де декан Євгеній Рудніченко частував студентів-першокурсників смачною кавою! Таким чином, Хмельницький національний університет поповнився талановитими, активними, веселими та кмітливими особистостями, які протягом чотирьох років будуть здобувати спеціальність «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»! Бажаємо всім першокурсникам успіхів в оволодінні обраною професією!