ПОСВЯТА В СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

26 вересня 2024 року для студентів першого курсу спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» відбулась ПОСВЯТА В СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. Це традиція якої в університеті дотримуються щороку.
Із вітальним словом до першокурсників звернулися:
▪️заступник декана факультету управління, адміністрування та туризму Людмила КРИМЧАК;
▪️завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор ЖУРБА;
▪️стейкхолдер Наталія СТРЕЛЬБІЦЬКА (керівниця туристичного підприємства «Ніка-Тур-Вояж»);
▪️гарант ОПП «Готельно-ресторанна справа» Тетяна ТОМАЛЯ.
Посвята проходила в ігровій формі з трьома станціями, на кожній з яких студенти проходили випробовування.
Родзинкою програми посвяти стало проголошення «Клятви першокурсника», під час якого кожен студент зміг знову пересвідчитися у відповідальності обраної спеціальності.
Тому, Хмельницький
національний університет поповнився талановитими, активними, веселими та
кмітливими особистостями, які протягом чотирьох років будуть здобувати спеціальність «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм і рекреація».
Викладачі кафедри бажають всім першокурсникам успіхів в оволодінні обраної спеціальності!