Представники агентства SINERJI зустрілись із студентами ХНУ

У Хмельницькому національному університеті 18 листопада відбулась зустріч студентів із представниками компанії SINERJI ORGANIZASYON A.S. Дана компанія знаходиться в м. Анталія (Туреччина), існує на ринку вже 6 років та об’єднала в собі рекрутинг, анімаційні послуги, організацію Event-програм та менеджмент-консалтинг.

Помічник директора з працевлаштування розповіла про роботу компанії, умови та особливості працевлаштування у готельні комплекси Туреччини. Зокрема, основною вимогою є наявність закордонного паспорта та вік 18 років. Знання мови суттєво впливає на ріст заробітної плати. Також вона ознайомила із вакантними посадами, серед яких: аніматор, бармен, офіціант, хостес, танцюрист, адміністратор, рецепшионіст, офіціант на роликах. Мінімальна тривалість роботи в готелях Туреччини становить 5-6 місяців, 8-годинний робочий день, 6-денний робочий тиждень. Компанія оплачує робочу візу, харчування, проживання, переліт, трансфер від аеропорту до готелю та надає інформаційну підтримку в оформленні документів.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ