Презентація міжнародних програм обміну для студентів у ХНУ

10 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулася презентація міжнародних програм обміну для студентів: Work & Travel USA, Jeople (Німеччина) і Erdbeer Osterloh (Німеччина).

Із умовами участі та перевагами кожної програми ознайомив директор Центру кар’єри «Юнікс» Максим Корягін.

Work and Travel USA – це програма міжнародного культурного обміну, що дозволяє студентам різних країн під час літніх канікул працювати у Сполучених Штатах Америки. Основною метою програми є знайомство з культурою і життям сучасної Америки та поширення власної культури учасників у США.

Програми стажування у Німеччині передбачають роботу у сфері торгівлі, туризму, побутових послуг та сезонних агроробіт терміном на 2–3 місяці. Вакансії пропонуються в залежності від рівня знання німецької мови.

Ставши учасником однієї з програм стажування, студенти мають можливість вдосконалили свої знання іноземної мови, відвідати нові міста та країни, розширити кругозір, дізнатися багато нового про культуру іншої держави та отримати незабутні враження на все життя.

Для участі у програмах стажування за кордоном кожен кандидат повинен бути студентом ВНЗ 1–3 курсу денної форми навчання та мати розмовний рівень іноземної мови (англійської або німецької).

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ