Професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту Пак Сонг Су прочитав лекцію студентам ХНУ

30 листопада Хмельницький національний університет відвідав професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту Пак Сонг Су (Південна Корея).

З вітальним словом звернувся перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи професор Михайло Петрович Войнаренко, відмітивши, що Корея – це та країна, яка за досить короткий час змогла досягнути значного розвитку.

Професор Пак Сонг Су прочитав для студентів ХНУ лекцію, яка спрямована на підняття цінності кожної людини, кожного студента. Професор розповідав про формування свідомості і зазначив, що правильне мислення приносить позитивні зміни у житті. Також лектор запропонував переосмислити мету свого життя, подумати над власною мрією, виокремити те, що дійсно є важливим, і наголосив, що правильна мрія – запорука успіху людини. Професор здивував студентів розумінням української мови і переконав, що корейську теж легко вивчити.

Проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Антонович Йохна щиро подякував професору за цікаву і корисну лекцію, зауваживши, що дуже важливо вкладати у самовдосконалення молоді сьогодні, щоб мати перспективне майбутнє.